WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi
Rezervasyon

Hakkımızda

Acropolis Cave Suites Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’te, binlerce yıllık mağara ”Kaya” evlerin mekanı olan Esbelli Mahallesinde yer alır. Acropolis Yüksek Yere Kurulan şehir anlamındadır. Esbelli Mahallesi Ürgüp’ün ilk yerleşim yerlerinden olup1 km mesafede vadilere hakim bir noktada konumlanmıştır. Mahallenin adı olan Esbelli’nin anlamı ise hakim kaya yamaca kurulu olması ve yüksekte olan konumundan kaynaklı olarak Esen Tepe anlamındadır.

Büyüleyici atmosferiyle, Acropolis Cave Suite’in sıcak renklerle dekore edilmiş ve traverten zeminli mağara odalarıyla  bu muhteşem otel siz değerli misafirlerimize unutulmayacak bir otel deneyimi ve rüya gibi bir tatil imkanı sunmaktadır. Terasımızda sabah balonların peribacaları arasından gökyüzü ile buluştuğu muhteşem manzarayı, gün batımında ise vadilerin ve peribacalarının arasından güneşin batışını  izleyebilirsiniz.

Bağımsız girişli odalarımızda düz ekran TV, Şömine, oturma alanı, oda ikramları ve minibar bulunmaktadır.

Acropolis Cave Suite, sakinliği, huzuru, konforu, zevkli dekorasyonu, mükemmel servisi, zengin kahvaltısı ve güler yüzlü personeli ile tekrar tekrar gelmek isteyeceğiniz bir mekan olarak, sizlere Kapadokya’da unutulmaz keyifli bir tatil deneyimi yaşatacaktır.